Miss Orient 2008 - Michaela Pličková Miss Orient 2009 - Silvie Borovská Miss Orient 2010 - Milena Vyparinová Miss Orient 2011 - Barbara Gorroňová
Miss Orient

Často kladené dotazy

Jsou účastnice zařazené do kategorií?
NE - Předpokládáme, že všechny přihlášené tanečnice dosáhly určitého stupně pokročilosti. Organizátorem je doporučena minimálně 1 rok zkušenost s orientálním tancem. Pokud nemají šanci postoupit letos, určitě jim zkušenost z 2. ročníku pomůže v ročnících následujících. V první řadě je soutěž zábavou, těšíme se na vystoupení všech v rámci základních kol, která jsou organizována jako zábavný večer v rytmu Orientu.

Potvrzujete přijetí přihlášky?
ANO - ale až po uzávěrce přihlášek - všem přihlášeným a vybraným tanečnicím bude zaslána e-mailová zpráva o zařazení do soutěže.

Můžu si vybrat, ve kterém městě budu zařazena do základního kola?
NE - Údaj na přihlášce je jen orientační. Pokud to bude z organizačního hlediska možné, budeme se snažit zařadit soutěžící podle jejich výběru, ale definitivní rozhodnutí je věcí organizátora.


Vybíráme z diskuse na chatu:

(citace) ...obycejne zeny to prece nemohly zvladnout...

ANO mohou - důkazem byly ohlasy účastnic, kterým bylo přes 30 i 40let a dostaly se až do semifinále. Nejde přece jen o získání titulu. Jde o skutečnou propagaci tance, ženskosti a o to, aby si tanečnice soutěž užily, ať už soutěží jen v základním kole, nebo postupují až do finále.

 
©2007 Allstar Group s.r.o.

Partneři soutěže:
Odborný garant: