Miss Orient 2008 - Michaela Pličková Miss Orient 2009 - Silvie Borovská Miss Orient 2010 - Milena Vyparinová Miss Orient 2011 - Barbara Gorroňová
Miss Orient

Letní program

22. 10. 2005

Finalistky se naposledy sešly před soutěžním finálovým večerem
Finálová desítka tanečnic bude "bojovat" o historicky první titul MISS ORIENT 2005 ve složení: Sandra Hesová (Plzeň), Miroslava Gebouská (Loket), Pavla Vamberová (Plzeň), Alena Chrastilová (Plzeň), Markéta Dintrová (Frýdek-Místek), Miluše Sýkorová (Praha), Klára Stáňová (Praha), Markéta Urbanová (Hořovice), Helena Hodanová (Přeštice) a Tereza Blažková (Plzeň)
22.10.2005 se naposledy sešly v Praze, kde nacvičovaly pod vedením Katky Krejčové a Katky Zezulkové (obě lektorky COT) úvodní scénické vystoupení, kterým zahájí finálový večer.
Startovní čísla jsou rozdána, povinnou choreografii všechny zvládly a scénické vystoupení pod tanečním vedením Katky Krejčové mají nacvičené.
Nezbývá, než všem popřát, aby atmosféra na finálovém večeru byla stejně milá a přátelská, jako na všech společných akcích, které mají tanečnice za sebou.
Velmi náročný den zakončily tanečnice společnou fotografií, kterou Vás zvou na slavnostní večer, kde se rozhodne, která z nich získá historicky první titul MISS ORIENT 2005.
Přejeme všem finalistkám hodně úspěchů, divákům silný zážitek a těšíme se se všemi na setkání 5.11.2005 v 18,30 ve velkém sále kulturního domu Ládví v Praze.

Fotografie15. 10. 2005

Soustředění finalistek MISS ORIENT 2005
Dne 15. 10. proběhlo v tanečním sále COT v Praze 2, Lužické 9 celodenní soustředění finalistek. V průběhu léta odstoupily ze soutěže z osobních důvodů Helena Doubková, Šárka Černá a Monika Lovčí a nastoupily místo nich náhradnice Klára Stáňová, Markéta Urbanová a Miluše Sýkorová. I tato sestava je velmi silná, což ukázal také průběh soustředění.
Hlavním bodem programu byl nácvik krátkého scénického vystoupení, které bude uvozovat večerní program. Choreografii připravil Michal Mach (tanečník a lektor COT Praha) a Katka Krejčová (studentka JAMU, tanečnice a lektorka COT Brno), kteří vedli i náročný nácvik. Katka zároveň doplňuje tanec finalistek o krátké vystoupení s křídly ISIS.
Dalším bodem slavnostního večera bude povinná choreografie, kterou připravila lektorka COT Karolina Idrisová. Všechny tanečnice měly možnost konzultovat povinnou choreografii s další z řady skvělých lektorek COT - s Katkou Zezulkovou, která přijela z Plzně, aby předvedla celou sestavu a poskytla krátkou konzultaci a radu, jak zvládnout povinnou část soutěže co nejlépe.
Odpoledne si tanečnice postupně "odpočinuly" při líčení, které vedla vizážistka a stylistka Věra Vanderková z Ateliéru V. Celý den "sledoval" finalistky profesionální fotograf Pavel Sopoušek.

Fotografie10. 9. 2005

Veletrh Harmonie, Praha
Poslední taneční exhibice finalistek 1. ročníku soutěže o titul MISS ORIENT 2005 před finálovým večerem se uskutečnila 10.9.2005 v rámci 13. veletrhu zdravé výživy a přírodních produktů Harmonie 2005 v Praze-Letňanech.
V rámci doprovodného programu 13. ročníku veletrhu HARMONIE se představilo 5 z 10ti finalistek soutěže o titul MISS ORIENT 2005. V 11,00 hod. a 16,00 hod. tančily finalistky – Tereza Blažková (Plzeň), Markéta Dintrová (Frýdek-Místek), Markéta Urbanová (Hořovice), Pavla Vamberová (Plzeň) a Klára Stáňová (Praha) přímo na výstavní ploše mezi stánky. Pro velký úspěch se představily ještě jednou na podiu malého sálu, kde je sledovalo téměř stovka návštěvníků veletrhu.

Fotogalerie

14. 8. 2005

Disko v rytmu Orientu aneb taneční parník s finalistkami soutěže MISS ORIENT 2005
Pět finalistek soutěže MISS ORIENT 2005 se představilo na lodi Visla, která vyplula 14.8.2005 z Rašínova nábřeží v Praze. Markéta Dintrová, Miroslava Gebouská, Sandra Hesová, Helena Hodanová a Pavla Vamberová se představily více jak 150 divákům, kteří zcela zaplnili palubu. Diskotéka v rytmu Orientu přilákala řadu tanečnic, které - inspirovány sólovými vystoupeními jednotlivých finalistek - předváděly krátká taneční vystoupení.
Mezi hosty byla mimo jiné i tanečnice a lektorka Xénie Chalásová z Bratislavy, která, jak sama uvedla, má již svoji favoritku na titul MISS ORIENT 2005 vybranou. I Vy můžete poslat svůj hlas některé z finalistek a zvolit si svoji MISS ORIENT INTERNET.
Jestli váháte a chcete ještě finalistky vidět tančit, zveme Vás 10.9.2005 na Veletrh životního stylu Harmonie v Praze-Letňanech, kde se Vám představí v rámci doprovodného programu.

Více informací o akci Disko v rytmu Orientu naleznete na stránkách Centra Orientálního tance.

Fotogalerie


Mirka Gebouská

Markéta Dintrová

Helena Hodanová

Pavla Vamberová

Sandra Hesová
30. 7. 2005

Orientální noc na zámku v Nebílovech nedaleko Plzně, připravila v sobotu 30.7.2005 od 18,30h do 01,00h agentura Historia Bohemiae ve spolupráci se zámkem Nebílovy noční orientální program za účasti "slonů, velblouda", tureckého velkovezíra a jeho harému, orientálních tanečnic, fakíra, plivačů ohně a divoké ochranky. Velkovezíra a jeho suitu přivítal sám majitel panství Adam ze Steinau.
Vstupné: dospělí 100,- Kč, děti 50,-Kč Program probíhala na nádvoří. .
Více informací naleznete na stránkách Centra Orientálního tance.

Fotogalerie


23. 7. 2005

V sobotu 23.7.2005 v Campu Borný (Staré Splavy) od 11.00 do 24.00 hod. se v rámci Humanistického letního kempu a Festivalu na Máchově jezeře konal Festival rozvojové pomoci za nenásilí a lidská práva všech.
Finalistky MISS ORIENT 2005 se představily:
od 15:00 na workshopu věnovaném orientálnímu tanci
od 16:00 na hlavním podiu s tanečním vystoupením
Více informací naleznete na adrese www.adopceafrika.cz.

Fotogalerie


Helena Hodanová

Markéta Dintrová

Markéta Urbanová
 

Miluše Sýkorová

Pavla Vamberová

Sandra Hesová
 

Tereza Blažková

3. 7. 2005

Plzeňské lektorky Centra Orientálního Tance představily břišní tanec na 14. mezinárodním esoterickém festivalu Miluj svůj život v Plzni 3.7. - 5.7.2005 ve dvou ukázkách.
Program na festivalu byl bohatý a určitě bylo možné si vybrat z mnoha zajímavého: přednášky na různá témata, pracovní dílny, diskuse, koncerty, divadlo, cvičení, tanec, výstava zdravého životního stylu, poradny alternativní i klasické medicíny (výklad karet, astrologie, numerologie, masáže, geopatogenní zóny...)
Více informací naleznete na stránkách Centra Orientálního tance.

 
©2007 Allstar Group s.r.o.

Partneři soutěže:
Odborný garant: