Miss Orient 2008 - Michaela Pličková Miss Orient 2009 - Silvie Borovská Miss Orient 2010 - Milena Vyparinová Miss Orient 2011 - Barbara Gorroňová
Miss Orient
<<< Zpět na stránku ročníku

Letní program finalistek 2. ročníku soutěže Miss Orient

21. - 22. 10. 2006

Soustředění finalistek

O víkendu 21.-22.10. se konalo soustředění finalistek MISS ORIENT 2006.
V sobotu finalistky líčila vizážistka Věra Vanderková z Ateliéru V, který je partnerem soutěže MISS ORIENT. Všechny finalistky byly se svou vizáží velice spokojeny, a proto si objednaly stejné líčení také na závěrečné finálové kolo soutěže. V šatnách si šeptaly o tom, že chtějí ohromit porotu a diváky v pražském hotelu Pyramida nejen svým tanečním uměním, ale také svým uhrančivým pohledem.
V příjemném prostředí tanečního sálu v Čáslavské 15 byl vytvořen fotografický ateliér a v průběhu dopoledne a odpoledne zde ve světlech blesků pózovalo a nešetřilo úsměvy všech deset finalistek. Venku bylo deštivo a zima, ale fotograf Aleš Radikovský měl orosené čelo potem a bylo mu horko po těle, jak se snažil zachytit nejen ladný pohyb aktérek, ale i jejich duši. K večeru nacvičovaly finalistky úvodní vystoupení pod dohledem loňské vítězky soutěže Mirky Gebouské.
S nácvikem za doprovodu bubeníka Štěpána "Želvy" Kabele pokračovaly ještě v neděli dopoledne. Předtím však ještě hovořily s novináři a reportéry internetového magazínu DANCE STARS.
Odpoledne proběhl exkluzivní seminář pod vedením tanečnice Shereen, se kterou konzultovaly finalistky MISS ORIENT své vlastní vystoupení na finále.

15. 10. 2006 - Club Tropison od 19:30 hodin

Orientální párty s Osamem Emamem

Šest finalistek soutěže MISS ORIENT roztančilo parket v pražském klubu Tropison.

Orientální párty začala sólovými vystoupeními finalistek soutěže MISS ORIENT, která byla prokládána skupinovými tanečními vstupy pokročilých i mírně pokročilých tanečnic lektorky Petry Kordíkové a Karoliny Idrisové.
Se závojem vystoupila Renáta Ivanova, následována Soňou Machovou, Vendulkou Pánkovou ve svižném drum sólu a Veronikou Panochovou. První vstup byl zakončen společným tancem všech přítomných finalistek, které doslova vtáhly na parket téměř všechny přítomné diváky.
V druhém programovém bloku, kde vystoupila i hvězda večera egyptský tanečník Osama Emam, tančila dvojice finalistek Lenka Dušková a Jana Křížková.


Renáta
Ivanova

Soňa
Machová

Vendulka
Pánková

Varonika
Panochová

Lenka Dušková
a Jana Křížková

Lenka Dušková
a Jana Křížková

10. 9. 2006

Bylo nás šest...

V neděli 10. září se rozletěly dveře sálu v Čáslavské 15 a do nich vkročilo šest finalistek soutěže MISS ORIENT. Jmenovitě Jana Křížková, Soňa Machová, Veronika Panochová, Silvie Szépe, Vendula Pánková a Renáta Ivanova. Děvčata se na místě neocitla náhodou. V tento den bylo plánováno první soustředění finalistek s cílem připravit se na závěrečný soutěžní večer, který, jak potvrdila manažerka soutěže Ilona Reimannová, se bude konat v pražském hotelu Pyramida 11. listopadu.
Dopoledne byly všechny přítomné finalistky seznámeny s organizací finálového večera a poté byly svěřeny do péče vizážistky a typoložky Věry Vanderkové z Ateliéru V. Na přednášce se dozvěděly, jaké barvy kostýmu by vynikly na pódiu u té které finalistky a zjistily, že výběr barvy kostýmu ovlivňuje vnímání tanečnice publikem.
Ve zlatavých poledních paprscích se všechny přítomné přesunuly do blízké pizzerie na lehký oběd. K obědovému posezení se přidala také úřadující MISS ORIENT 2005 Mirka Gebouská, s níž nacvičovala děvčata odpoledne dvě části z úvodní choreografie.
Při svůdných tanečních kreacích se všechny finalistky včetně Mirky shodly na tom, že oběd nebyl až tak lehký ;o).
Nácvik byl přirozeně ukončen o hodinu dříve než byl původní plán, neboť všechny dívky byly šikovné a rychle si osvojily obě části choreografie.

10. - 13. 8. 2006

Let's Dance 2006 - Prague International Festival

12.8.2006

Střelecký ostrovOdpolední taneční program 12.8.2006 na Open air scéně na Střeleckém ostrově v Praze zahájilo společné taneční vystoupení finalistek soutěže o titul MISS ORIENT 2006. Více jak 400 diváků tleskalo vystoupení.
Odpoledne moderoval Jan Adámek, který už tradičně uvádí soutěžní večery MISS ORIENT. Další informace na www.letsdance.cz.


Jana
Křížková

Lenka
Dušková

Lenka
Langová

Ľubica
Lorincová

Nikol
Beránková

Silvia
Szépe

Vendula
Pánková

Veronika
Panochová

Diváci na Střeleckém ostrově

Diváci na Střeleckém ostrově

Finalistky soutěže MISS ORIENT

Společné foto

5. 8. 2006

Orientální noc na zámku v Nebílovech

Na sobotu 5.8.200 od 17,30h připravila agentura Historia Bohemiae ve spolupráci se zámkem Nebílovy noční orientální program za účasti "slonů", "velblouda", tureckého velkovezíra a jeho harému, orientálních tanečnic, fakíra, plivačů ohně a divoké ochranky. Celý program opět provázela nepřízeň počasí, které se jak vystupující, tak diváci snažili čelit celý večer.
Vystoupení finalistek MISS ORIENT 2006 – Soňi Machové, Jany Křížkové, Vendulky Pánkové a Veroniky Panochové sklidilo zasloužený úspěch.


Jana Křížková

Soňa Machová

Veronika Panochová

Závěrečné vystoupení finalistek

Finalistky soutěže MISS ORIENT

Ohnivá show

Velkovezír

Nebílovy

22. 6. 2006

Orientální večírek Plzeň

V programu se představily MISS ORIENT SYMPATIE plzeňského základního kola soutěže Vendulka Pánková a MISS ORIENT SYMPATIE semifinále Soňa Machová.

Více informací na stránkách: Centra Orientálního Tance


Vendulka Pánková

Soňa Machová

18. 6. 2006

NOC TANCE

Na nedělní NOCI TANCE, která probíhala 18.6. v pražském klubu Tropison, se divákům představily také finalistky soutěže MISS ORIENT Soňa Machová při tanci se šavlí a Veronika Panochová ve svižných orientálních rytmech. Obě tanečnice sklidily zasloužené divácké ovace. Soně Machové byl po tanečním výstupu předán poslední z darů pro nositelku MISS ORIENT SYMPATIE semifinále - orientální koberec od sponzora soutěže společnosti BAKERO, na který se při vyhlašování na semifinálovém večeru nestihl předat. Finalistka jej přijala s úsměvem a při odchodu jej již držel v podpaží její galantní manžel.
Více informací na stránkách Centra Orientálního Tance.


Soňa Machová

Veronika Panochová

11. 6. 2006

IV. Orientální večer Praha

V rámci rozlučkového večírku orientálních tanečnic Centra Orientálního Tance z kurzů Karoliny Idrisové a Petry Kordíkové vystoupila finalistka soutěže MISS ORIENT Jana Křížková a připomněla semifinálovou volnou taneční disciplínu ve své choreografii.
Více informací na stránkách Centra Orientálního Tance.

<<< Zpět na stránku ročníku

 
©2007 Allstar Group s.r.o.

Partneři soutěže:
Odborný garant: