Miss Orient 2008 - Michaela Pličková Miss Orient 2009 - Silvie Borovská Miss Orient 2010 - Milena Vyparinová Miss Orient 2011 - Barbara Gorroňová
Miss Orient

Semifinále 27. 5. 2006 v Praze

Semifinále v Praze navštívilo přes 400 diváků. Soutěžním večerem plným orientálních tanců, flamenca a afrických rytmů již tradičně provázel Jan Adámek.
Během večera měli diváci možnost zvolit si Miss Sympatie, kterou se stala soutěžící s číslem 13 - Soňa Machová z Kladna.
Ze 27 soutěžících postoupilo z tohoto kola do finále 10 tanečnic.

Fotogalerie: Všechny soutěžící
Povídání: Fotoreportáž | Postupující | Partneři

Postupující


Do podzimního finále postoupily tyto tanečnice:

MISS ORIENT SYMPATIE večera
Soňa Machová (Kladno)

Rozhovor se Soňou Machovou
Nicol Beránková (Semily) - videoukázka (WMV, 2,2 MB)
Lenka Dušková (Přerov) - videoukázka (WMV, 4,3 MB)
Vendula Jiránková (Brno) - videoukázka (WMV, 4,5 MB)
Jana Křížková (Neratovice) - videoukázka (WMV, 3,9 MB)
Lenka Langová (Brno) - videoukázka (WMV, 3,9 MB)
Ľubica Lörincová (Košice) - videoukázka (WMV, 1,9 MB)
Soňa Machová (Kladno) - videoukázka (WMV, 3,5 MB)
Vendula Pánková (Polná) - videoukázka (WMV, 2,9 MB)
Veronika Panochová (Rudná u Prahy) - videoukázka (WMV, 2,2 MB)
Silvia Szépe (Praha) - videoukázka (WMV, 3,5 MB)

Náhradnice:
Renáta Ivanova (Mladá Boleslav) - videoukázka (WMV, 1,9 MB)
Tereza Remešová (Praha) - videoukázka (WMV, 4,5 MB)

Fotoreportáž


Atmosféra Orientu, třpytivé kostýmy břišních tanečnic, napětí velké soutěže… - …to byl semifinálový večer 2. ročníku soutěže o titul MISS ORIENT 2006, který se konal v sobotu 27. 5. 2006 v KD Ládví v Praze.
Na třicet tanečnic z celé České republiky i Slovenska soutěžilo o postup do podzimního finále. Jejich vystoupení patřila především více jak čtyřem stovkám diváků v sále, ale rozhodnutí bylo na porotě, ve které zasedli:

       

Xénia Chalásová ze studia Shatra Shatura z Bratislavy
Layla Abdel ze Zlína
Martina Homolková z tanečního studia MONA v Liberci (foto 1)
Daniela Pardusová z Centra Orientálního Tance v Praze
Martina Hartmanová-Čumpelíková z tanečního studia Naboso v Praze
Michal Mach z Centra Orientálního Tance v Praze
Jiřina Tauchmanová, módní návrhářka (foto 2)
Petr Tuček, obchodní ředitel časopisu TV Pohoda
Milan Pachlopník, majitel realitní firmy LA MAREA a.s. (foto 3)


Soutěžící se netradičně představily divákům v první disciplíně, která měla ukázat jak zvládají techniku nejen tance, ale i elegantní pohyb po jevišti.


Druhou disciplínou, která je mezi soutěžícími nejméně oblíbená, byl rozhovor.

   

Největším zážitkem byl tříminutový volný tanec, kterým soutěžící završily své semifinálové vystoupení.


Program byl doplněn vystoupeními hostů. Svůj tanec předvedly lektorky COT z Brna – L. Neunerová, P. Vejrostková, Š. Martináková a M. Košárková.

   

Sólová vystoupení klasického raks sharki zatančily K. Idrisová a K. Krejčová.


Diváky zaujalo vystoupení se šavlí K. Zezulkové.

       

Nejdéle trvající potlesk sklidilo vystoupení 15ti dětí z Dětského domova z Horního Slavkova u Sokolova a děti z MŠ Pionýrů v Sokolově.

Salsa v podání dua M´n´M M. Vrabcová a M. Zukal (COT) zakončila program před přestávkou.

Diváci měli možnost volit nejsympatičtější soutěžící tanečnici večera...


... a porota se domlouvala o deseti postupujících tanečnicích, které čeká příprava na podzimní finále.


Slavnostní vyhlašování výsledků uvodilo taneční vystoupení zahraničního hosta – tanečnice a choreografky Xénie Chalásové z Bratislavy.


Paní Layla Abdel seznámila diváky v sále s rozhodnutím poroty (foto zleva: L. Abdel, D. Pardusová, P. Tuček).


Do finále postoupily tyto tanečnice:
č. 1 Silvia Szépe
č. 2 Lenka Dušková
č. 5 Lenka Langová
č. 7 Vendula Pánková
č. 11 Veronika Panochová
č. 13 Soňa Machová
č. 16 Nicol Beránková
č. 24 Veronika Jiránková
č. 26 Ľubica Lörincová
č. 29 Jana Křížková

   

Každá ze soutěžících dostala upomínkové a reklamní dárky, dekorativní kosmetiku firmy Mary Kay, dárkový balíček od středověkého obchodu U Černé labutě z Plzně, dárkový balíček s kosmetikou značky La Chévre, poukázku na společenské líčení od Ateliéru V (Praha), certifikát o účasti v soutěži a květinu od firmy Květiny a dekorace.


Výsledky diváckého hlasování přinesla na jeviště paní Xénia Chalásová, která šerpu a korunku pro MISS ORIENT SYMPATIE předala tanečnici s číslem 13 Soně Machové, která si diváky v sále získala nejen svým tanečním uměním, přirozeností, ale i odvahou, protože celý soutěžní večer absolvovala s nohou v sádře.

   

Mimo korunky a šerpy získala MISS ORIENT SYMPATIE večera dárkový balíček s luxusní kosmetikou značky La Chévre, poukaz na jazykový kurz, který věnovala jazyková škola ATHESIA, orientální koberec od společnost BAKERO a květinový dar od firmy Květiny a dekorace.


Večer plný přirozené ženské krásy a tance, kterým provázel Jan Adámek, zakončila česká premiéra orientálního folklórního tance hagalla v choreografii Horacia Cifuentes a podání K. Idrisové, K. Krejčové a P. Kordíkové.


Partneři soutěžního kola


           
           
       







 
©2007 Allstar Group s.r.o.

Partneři soutěže:
Odborný garant: