Miss Orient 2008 - Michaela Pličková Miss Orient 2009 - Silvie Borovská Miss Orient 2010 - Milena Vyparinová Miss Orient 2011 - Barbara Gorroňová
Miss Orient

Základní kolo 22. 4. 2006 v Plzni

Základní kolo v Plzni navštívilo 370 diváků. Soutěžním večerem plným orientálních tanců, salsy a samby provázel moderátor ČRo Plzeň Jan Anderle.
Během večera měli diváci možnost zvolit si Miss Sympatie, kterou se stala soutěžící s číslem 2 - Vendulka Pánková z Polné.
Ze 22 soutěžících postoupilo z tohoto kola do semifinále 10 tanečnic.

Fotogalerie: Všechny soutěžící
Fotogalerie a Videogalerie: Vystupující
Povídání: Fotoreportáž | Postupující | Partneři

Postupující


Ze základního kola v Plzni postoupily:

MISS ORIENT SYMPATIE večera
Vendula Pánková (Polná)

Rozhovor s Vendulou Pánkovou
Eva Bařtipánová (Plzeň)
Eliška Hollerová (Plzeň).
Vladimíra Hýská (Sokolov)
Kateřina Klimešová (České Budějovice)
Soňa Koubovská (Plzeň)
Míša Krejčová (Starý Plzenec)
Soňa Machová (Kladno)
Vendula Pánková (Polná)
Simona Skoumalová (Olbramovice)
Silvia Szépe (Praha)
Náhradnice:
Michaela Hametová (Plzeň)
Barbora Pistauerová (Kraslice)

Fotoreportáž


2. ročník soutěže o titul MISS ORIENT už zná všechny semifinalistky

V sobotu 22. 4. 2006 se kino Elektra v Plzni stalo svědkem posledního základního kola 2. ročníku soutěže o titul MISS ORIENT. Ráno se soutěžící představily odborné porotě ve složení: Pavla Lédlová (lektorka tanečního centra Zafirah Rokycany), Michaela Alblová (lektorka Centra Orientálního Tance Ostrava), Michal Mach (tanečník a lektor Centra Orientálního Tance Praha) a Mirka Gebouská (úřadující MISS ORIENT 2005). V neveřejném předkole se hodnotilo technické zvládnutí tanečních prvků a celkový dojem z volného tance na předem známou skladbu.

Do soutěže nastoupilo celkem 22 tanečnic
Do soutěže nastoupilo celkem 22 tanečnic

Do večerního základního kola nastoupilo celkem 22 soutěžících, které se představily v rozhovoru s moderátorem večera Janem Aderlem a zatančily tříminutový volný tanec.

Porota
Porota

Večer byla porota rozšířena o herečku divadla J. K. Tyla v Plzni paní Zorku Kostkovou, člena plzeňského baletu pana Petra Brettschneidera a za sponzory hodnotili výkony tanečnic pánové Daniel Berka z firmy Auto Hornát a pan Rostislav Duršpek z marketingu Českého rozhlasu Plzeň. Čestnými hosty byly i úřadující MISS ORIENT 2005 slečna Mirka Gebouská a 1. viceMISS ORIENT 2005 slečna Pavla Vamberová.

COT úvodní tanec
COT úvodní tanec

Atmosféru Orientu navodilo úvodní komponované vystoupení tanečnic Centra Orientálního Tance z Plzně v choreografii Katky Zezulkové. Při „souboji“ a následném tanci se šavlemi na hlavě se divákům tajil dech.

SECS SALSA TEAM - MOULIN ROUGE
M´n´M - MOULIN ROUGE

Druhé se odehrálo v latinskoamerických rytmech salsy a samby. Michaela Vrabcová a Milan Zukal (dvojice M´n´M) zatančili choreografii s názvem MOULIN ROUGE...

Brazilská SAMBA
Brazilská SAMBA

... a krev v žilách všem rozproudila Brazilská SAMBA dokreslená barevnými pery na hlavách tanečnic Evičky a Jany, stejně jako tanečně akrobatickými výkony brazilských tanečníků Anivalda a Carliniho.

moderní egyptský styl - Terezka a Alžběta
"moderní" egyptský styl - Terezka a Alžběta

Před přestávkou se ještě diváci seznámili s „moderním“ egyptským stylem orientálního tance v podání Terezky a Alžběty, malých slečen z kurzů COT v Plzni.

Přestávku strávila porota velmi těžkým rozhodováním o deseti postupujících, diváci se občerstvovali v čajovně a volili nejsympatičtější tanečnici večera.

Druhou část programu zahájila ve stylu RAKS SHARKI Katka Zezulková, která zatančila choreografii světoznámé tanečnice JILLINY. Pak už moderátor ...

Semifinalistky ZK Plzeň
Semifinalistky ZK Plzeň

... pozval paní Zorku Kostkovou, která přečetla deset soutěžících, které postoupily do semifinále v Praze. S číslem 2 Vendula Pánková (Polná), s č. 6 Míša Krejčová (Starý Plzenec), s č. 10 Eva Bařtipánová (Plzeň), s č. 11 Simona Skoumalová (Olbramovice), s č. 13 Soňa Machová (Kladno), s č. 16 Kateřina Klimešová (České Budějovice), s č. 19 Soňa Koubovská (Plzeň), s č. 20 Silvia Szépe (Martin-SR), s č. 21 Vladimíra Hýská (Sokolov) a s č. 22 Eliška Hollerová(Plzeň).

člen plzeňského baletu P. Brettschneider gratuluje soutěžícím    člen plzeňského baletu P. Brettschneider gratuluje soutěžícím    člen plzeňského baletu P. Brettschneider gratuluje soutěžícím
gratulace soutěžícím

Všechny soutěžící dostaly kromě věcných darů, které věnoval umělecký garant soutěže Centrum Orientálního Tance, středověký obchod U Černé labutě, ...

Květinové dary A. Krhounkové
Květinové dary A. Krhounkové

... také květinové dary z květinářství Aleny Krhounkové.

MISS ORIENT SYMPATIE večera Vendulka Pánková
MISS ORIENT SYMPATIE večera Vendulka Pánková

Velmi dramatická byla volba diváků v sále. Rozhodovalo se mezi č. 2 a č. 22, ale nakonec titul MISS ORIENT SYMPATIE večera přisoudili diváci soutěžící s číslem 2 Vendulce Pánkové z Polné.

Korunku a šerpu obdržela MISS ORIENT SYMPATIE od úřadující 1. viceMISS ORIENT 2005 Pavly Vamberové, jazyková škola DIMENZE věnovala výherkyni kurz dle výběru v hodnotě 5.000,- Kč a Auto Hornát s.r.o. zapůjčí na celý víkend vůz zn. Renault.

M. Gebouská a tanec s křídly Isis
M. Gebouská a tanec s křídly Isis

Závěrečné vystoupení večera patřilo úřadující MISS ORIENT 2005 Mirce Gebouské, která svým tancem za doprovodu živých bubnů a mystickým tancem se zlatými křídli bohyně Isis potvrdila, že porota loňského ročníku volila správně.

Oslava úspěchu
Oslava úspěchu

Gratulace patří všem soutěžícím a s těmi postupujícími se mohou diváci setkat již 27. 5. 2006 v KD Ládví v Praze na slavnostním semifinálovém večeru.


Partneři soutěžního kola


           
           
   


 
©2007 Allstar Group s.r.o.

Partneři soutěže:
Odborný garant: