Miss Orient 2008 - Michaela Pličková Miss Orient 2009 - Silvie Borovská Miss Orient 2010 - Milena Vyparinová Miss Orient 2011 - Barbara Gorroňová
Miss Orient

Základní kolo 25. 3. 2006 v Praze

Základní kolo v Praze navštívilo přes 300 diváků. Soutěžním večerem plným orientálních tanců, flamenca a afrických rytmů již tradičně provázel Jan Adámek.
Během večera měli diváci možnost zvolit si Miss Sympatie, kterou se stala soutěžící s číslem 11 - Martina Panochová z Rudné.
Ze 30 soutěžících postoupilo z tohoto kola do semifinále 10 tanečnic.

Fotogalerie: Všechny soutěžící | Vystupujicí
Videogalerie: Vystupující
Povídání: Fotoreportáž | Postupující | Partneři

Postupující


Ze základního kola v Praze postoupily:

MISS ORIENT SYMPATIE večera
Martina Panochová (Rudná)

Rozhovor s Martinou Panochovou
Nikol Beránková (Semily)
Lenka Dušková (Přerov)
Renáta Ivanová (Mladá Boleslav)
Jana Křížková (Neratovice)
Veronika Nováková (Praha)
Tereza Remešová (Praha).
Ilona Skálová (Kostelec nad Labem)
Jana Stodůlková (Zlín)
Silvie Ševčíková (Praha)
Tereza Šmolíková (Praha)
Náhradnice:
Lenka Ožvaldová (Šiškovice)
Veronika Panochová (Rudná)

FotoreportážV sobotu večer se představilo divákům v sále KD Ládví třicet orientálních tanečnic z Čech.Generální zkouška pod vedením choreografa Michala Macha


moderátor večera Jan Adámek


V sobotu večer se představilo divákům v sále KD Ládví třicet orientálních tanečnic z Čech.


V porotě zasedla řada lektorek orientálního tance:
(z leva) Martina Homolková z tanečního studia MONA v Liberci, Kateřina Krejčová z Centra Orientálního Tance v Brně, Monika Lovčí z taneční školy Intessar v Českých Budějovicích, Katka Zezulková z Centra Orientálního Tance v Plzni (v zadu), Martinka Hartmanová- Čumpelíková z tanečního studia NABOSO v Praze.
Dále zasedli v porotě Mirka Gebouská, MISS ORIENT 2005, Tereza Blažková, 2. viceMISS ORIENT 2005, Petr Tuček, obchodní ředitel TV Pohoda a Michal Šípek, obchodní ředitel BC Reklamní.


Mirka Gebouská, MISS ORIENT 2005 při rozhovoru s moderátorem


Večer zahájil orientální tanec v egyptském stylu, který zatančily lektorky Centra Orientálního Tance Karolina Idrisová a Petra Kordíková. Choreografii vytvořil mezinárodně uznávaný tanečník a choreograf pan Momo Kadous.


Zpestřením první části soutěžní přehlídky bylo vystoupení tanečnic z COT S. Gabrielové, P. Votrubové a P. Kordíkové v choreografii Karoliny Idrisové. V červeno-černých kostýmech s efektními vějíři v rukou předvedly tanec, který spojoval prvky španělského flamenka a arabského orientálního tance.


Druhou část soutěžních vystoupení doplnila ukázka cikánského tance s tamburínou. Tanec, který vyjadřuje hrdost, radost, oheň, temperament, ale i smutek, a je procítěný duchem orientu, předvedla D. Stejskalová a K. Lišková.


Očekávané vyhlášení výsledků předcházelo drum solo, doplněné egyptskou populární skladbou, které ve vlastní choreografii zatančila Karolina Idrisová.


Po dlouhé diskusi, kdy porota přihlížela i k vystoupení tanečnic v ranním předkole, ...


... přišla za porotu vyhlásit výsledky M. Homolková, spolu s K.Krejčovou a obchodním ředitelem TV Pohoda ing. P.Tučkem.


Šerpu a postup do semifinále získaly: soutěžící s číslem 16 Ilona Skálová (Kostelec nad Labem), č. 28 Jana Křížková (Neratovice), č.18 Lenka Dušková (Přerov), č. 8 Renáta Ivanová (Mladá Boleslav), č. 22 Silvie Ševčíková (Praha), č. 30 Nikol Beránková (Semily), č. 13 Veronika Nováková (Praha), č. 29 Tereza Šmolíková (Praha), č. 12 Jana Stodůlková (Zlín),č. 7 Tereza Remešová (Praha).


Diváci celý večer volili nejsympatičtější tanečnici. Výsledky přišla vyhlásit M. Gebouská spolu s K. Zezulkovou.


Nejvíce hlasů získala soutěžící s číslem 11 Martina Panochová z Rudné. Korunku a titul MISS ORIENT SYMPATIE převzala vítězka z rukou úřadující MISS ORIENT 2005.


Večer zakončily rytmy a tance západní Afriky v podání skupiny TiDiTaDe.


Partneři soutěžního kola


           
            
©2007 Allstar Group s.r.o.

Partneři soutěže:
Odborný garant: