Miss Orient 2008 - Michaela Pličková Miss Orient 2009 - Silvie Borovská Miss Orient 2010 - Milena Vyparinová Miss Orient 2011 - Barbara Gorroňová
Miss Orient

I Plzeň už zná své semifinalistky!

Zaplněné divadlo ALFA, nervozita mezi soutěžícími, očekávání v sále. A spousta tance. To byla atmosféra regionálního základního kola 3. ročníku soutěže o nejlepší orientální tanečnici roku 2007, které se konalo 12. 5. 2007 v Plzni.
Během večera měli diváci možnost zvolit si MISS ORIENT SYMPATIE večera, kterou se stala soutěžící s číslem 14 - Šárka Tomanová z Dobřan.


Fotogalerie: Rozhovor | Volný tanec
Videogalerie: Videogalerie


V sobotu 12. 5. 2007 se v plzeňském divadle Alfa konalo třetí a poslední základní kolo soutěže o titul MISS ORIENT 2007. Do ranního neveřejného předkola nastoupilo celkem 21 soutěžících, které zatančily porotě ve složení:


Michal Mach (lektor a tanečník), Vladimíra Hýská (lektorka a účastnice předchozího ročníku soutěže) a Lenka Dušková (1. viceMISS ORIENT 2006).

Divaci

Soutěžící se představily ve dvou disciplínách - povinném a volném tanci. Na večerní soutěžní přehlídku se připravovalo 18 tanečnic, které z předkola postoupily do základního kola a mohly se utkat o účast v celorepublikovém semifinále, které se koná 2. 6. 2007 v Praze.


Diváky v sále přivítal na darbuku Petr Maloun ze skupiny Muerta Mente.


Pak už se před plným hledištěm objevila taneční skupina lektorek Centra Orientálního Tance a vystoupením Saidi v choreografii profesora Khalila zahájila soutěžní večer.


Tančily: Katka Zezulková, Eva Procházková
a Jana Rosenbergerová

Po slavnostním úvodu a znělce soutěže již moderátor Jan Anderle přivítal na jevišti všech 18 soutěžících...


představil porotu, která zasedla ve složení:
Rostislav Duršpek - pracovník oddělení marketingu Českého Rozhlasu Plzeň
Pavla Lédlová - tanečnice a lektorka orientálního tance Rokycany
Blanka Mádlová - zástupkyně sponzora - Penzionu Ostružná
Michal Mach - tanečník a lektor indického tance Centra Tance
Václava Hrušková - lektorka tance, 2. vicemistrině ČR show dance z roku 2003 a několikanásobná účastnice mistrovství světa v show dance
Vladimíra Hýská - vedoucí taneční skupiny při dětském domově v Horním Slavkově u Sokolova a MŠ Pionýrů v Sokolově
Ing.Petr Tuček - obchodní ředitel televizního týdeníku TV Pohoda
Lenka Dušková - úřadující 1. viceMISS ORIENT 2006


poděkoval mediálním partnerům ZK Plzeň:

TV Pohoda KULT Český Rozhlas Vaše čtení

Pak už se soutěžící postupně představovaly ve dvou disciplínách. První na řadě je vždy rozhovor, kterého se soutěžící obávaly více, než volného tance.

Soutěžní klání doplnila svým drum sólem úřadující MISS ORIENT 2006 Vendulka Pánková a orientální flamenkem ve vlastní choreografii Lucka Kepková (COT Plzeň).


Vendulka Pánková
(MISS ORIENT 2006)

Lucka Kepková
(COT Plzeň)

O přestávce porota pilně hodnotila a vybírala deset nejlepších tanečnic, které budou západočeský region reprezentovat na celostátním semifinále v Praze a diváci v předsálí hlasovali o nejsympatičtější soutěžící tanečnici večera.


Druhou část programu zahájilo vystoupení Fantasy Fusion v choreografii tanečnice Jilliny. Zatančily jej Lucka Kepková a Katka Zezulková (COT Plzeň).


Pak už pozval moderátor na jeviště opět všech 18 soutěžících a vyzval zástupce poroty, aby všechny přítomné seznámil s výsledky.


Rozhodnutí poroty přinesla 1. viceMISS ORIENT 2006 Lenka Dušková, tanečník a lektor Michal Mach a Václava Hrušková, 2. vicemistrině ČR show dance z roku 2003 a několikanásobná účastnice mistrovství světa v show dance.


Všechny semifinalistky dostaly certifikát o účasti v soutěži, upomínkové předměty od Centra Orientálního Tance, poukázku na 10% slevu na nákup indonéských dekoračních předmětů, kabelek a dalšího ručně vyráběného zboží z nabídky internetového obchodu Asoka, poukázku na 15% slevu na zboží či kurzy Centra Orientálního Tance a dárek od českého výrobce kosmetiky značky La Chévre.


Z vyrovnaného soutěžního pole budou západočeský region v celostátním semifinále zastupovat tanečnice:
č.1 Michaela Krocová
č.4 Zuzana Bukačová
č.6 Lenka Chvojková
č.8 Jarmila Stropková
č.10 Lenka Weinerová
č.11 Věra Lněničková
č.12 Bára Pistauerová
č.14 Šárka Tomanová
č.15 Jana Jankovcová
č.17 Jaroslava Pistauerová

Výsledky diváckého hlasování o nejsympatičtější tanečnici přišla divákům i soutěžícím oznámit paní Blanka Mádlová - zástupkyně penzionu Ostružná, který věnoval výherkyni víkendový pobyt na Šumavě a ing. Petr Tuček - obchodní ředitel televizního časopisu TV Pohoda, který je již tradičně mediálním partnerem soutěže MISS ORIENT.
Za nejsympatičtější označili diváci v sále tanečnici s číslem 14 - Šárku Tomanovou.

MISS ORIENT SYMPATIE večera vylosovala jednoho z diváků …….kterým byla paní Marcela Vintrová, která si odnesla hrneček s logem soutěže, dárkové předměty, které věnovalo Centrum Orientálního Tance a luxusní kosmetický balíček značky La Chévre.


Soutěžní přehlídku v příjemném prostředí divadla Alfa zakončilo vystoupení s křídly ISIS v podání úřadující MISS ORIENT 2006 Vendulky Pánkové.


 
©2007 Allstar Group s.r.o.

Partneři soutěže:
Odborný garant: